Zobacz wszystkie aktualności
Bezpłatne e-booki w POLONIE

Bezpłatne e-booki w POLONIE

Biblioteka Narodowa zachęca do lektury i pobierania e-booków w formatach MOBI lub EPUB z POLONY. E-booki można pobrać z biblioteki cyfrowej POLONA bez konieczności logowania. Wyboru ... czytaj całość

Zmiana godzin otwarcia!

Zmiana godzin otwarcia!

UWAGA! Wydłużamy godziny otwarcia Biblioteki Poniedziałek    nieczynne Wtorek          12.00-19.00 Środa            ... czytaj całość

ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI

ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI

Drodzy Czytelnicy, Troszcząc się o własne i innych bezpieczeństwo prosimy stosować się do poniższych zaleceń, zgodnych z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, Głównego Inspektora Sanitarnego ... czytaj całość

Konkurs na pracę magisterską

Konkurs na pracę magisterską

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Muzeum Niepodległości w Myślenicach zapraszają do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską dotyczącą Myślenic (Miasta i Gminy Myślenice). Prace ... czytaj całość

Wydarzenia
7 października 2019

Wyniki konkursu plastycznego!!!

Konkurs plastyczny "Mój ulubiony bohater" rozstrzygnięty!
Na konkurs napłynęło 136 prac.

Jury przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych:

1. Dzieci do lat 6
2. Dzieci w wieku 7-9 lat
3. Dzieci w wieku 10-13 lat

Nagrody można odebrać do 19 listopada w Czytelni Naukowej, I piętro. Do 4 listopada od wtorku do piątku w godz. 9-12, od 5 listopada w godzinach pracy Biblioteki.

Kategoria przedszkola:
I miejsce - Artur Krzemień
II miejsce - Tymon Guzik
III miejsce - Emilia Gabryś
Wyróżnienie - Zofia Płachta
Wyróżnienie - Helena Kostecka
Wyróżnienie - Kacper Jacek

Nagrody za udział:
Maria Słowik
Julia Żądło
Zofia Mirek
Anna Kasperek
Filip Jaśkowiec
Nikola Obajtek
Aleksander Pietrzyk
Antoni Borczak
Aleksandra Bała
Sara Skorut

Najmłodsi uczestnicy:
Tymon Pietrzyk
Joanna Oskwarek

Klasy I-III
I miejsce - Anna Pudełko
II miejsce - Emilia Strączek
III miejsce - Karol Jacek
Wyróżnienie - Grzegorz Golonek
Wyróżnienie - Leon Kiszka

Klasy IV-VI
I miejsce - Ewa Kaczanowska
II miejsce - Nikola Żądło
III miejsce - Julianna Setla
Wyróżnienie - Marika Janicka
Wyróżnienie - Milena Kania
Wyróżnienie - Aleksander Kania

Powrót do wszystkich wydarzeń

  • Biblioteka Narodowa Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Powiat Myślenicki Gmina Myślenice Muzeum Niepodległości
  • Uniwersytet Trzeciego Wieku Myślenicki Klub Fantastyki Myślenicka Grupa Literacka Tilia Myślenicki Grupa Fotograficzna Myślenickie Towarzystwo Kultury PTTK Oddział
Biblioteka w Biuletynie Informacji Publicznej