Zobacz wszystkie aktualności
Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada obchodziliśmy 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji został zrealizowany film, który zawiera odpowiedzi na pytania: Jak to się stało, że orzeł biały ... czytaj całość

Książka przewodnikiem na ziemi

„Książka przewodnikiem na ziemi” – projekt realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. ks. J. Kruczka w Myślenicach w ramach programu  grantowego „Moje miejsce ... czytaj całość

Wystawa modeli militarnych

13 listopada 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż wystawy modeli militarnych wykonanych przez Koło Modelarskie "Modelarnia". Zapraszamy do obejrzenia wystawy w holu ... czytaj całość

Jak korzystać z katalogu online
Rejestracja do katalogu
1. Aby założyć konto w katalogu niezbędna jest rejestracja. Biblioteka przesyła link aktywacyjny na adres mailowy podany przez Czytelnika.
2. Podczas rejestracji należy podać Nazwę użytkownika  (jednowyrazową, z przynajmniej jedną dużą literą) oraz Hasło (co najmniej 7 znaków, z jedną dużą literą i jedną cyfrą).
3. Czytelnicy, którzy nie podali adresu email mogą uzupełnić dane osobiście w Bibliotece lub odebrać kod aktywacyjny w wersji papierowej. Następnie podczas logowania należy kliknąć Nie mam konta oraz postępować jak w pkt 2, dodatkowo wprowadzając kod aktywujący konto.
4. Czytelnicy, którzy nie podali maila nie będą mogli zresetować hasła, zamawiać dostępnych pozycji oraz rezerwować książek, które są wypożyczone. Możliwe jest wyłącznie dwukrotne przedłużenie terminu zwrotu pożyczonych książek.

1. Aby zalogować się do katalogu należy podać Nazwę użytkownika oraz Hasło.
2.  Istnieje możliwość zmiany hasła, w takim przypadku należy podać Nazwę użytkownika i pobrać kod resetu, który zostaje wysłany na maila Czytelnika.

Rezerwacja wypożyczonych zbiorów
1. Można dokonać rezerwacji maksymalnie 2 wypożyczonych pozycji (system wyświetli miejsce w kolejce). Czytelnik zostanie poinformowany mailowo, gdy książka będzie dostępna.

Zamawianie dostępnych zbiorów
1. Można zamówić maksymalnie 2 pozycje. Czytelnik otrzyma mailowo potwierdzenie zamówienia.

• Biblioteka Narodowa Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Powiat Myślenicki Gmina Myślenice Muzeum Niepodległości
  • Uniwersytet Trzeciego Wieku Myślenicki Klub Fantastyki Myślenicka Grupa Literacka Tilia Myślenicki Grupa Fotograficzna Myślenickie Towarzystwo Kultury PTTK Oddział
Biblioteka w Biuletynie Informacji Publicznej