Zobacz wszystkie aktualności
WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

Zachęcamy wszystkie szkoły z terenu Powiatu Myślenickiego do udziału w Wielkiej Lidze Czytelników. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-8 oraz ich rodziców. Ma on na celu ... czytaj całość

Ferie w Bibliotece

Zapraszamy dzieci na zajęcia czytelniczo-animacyjne o tematyce zimowej czytaj całość

Wernisaż wystawy

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Myślenicka Grupa Fotograficzna mgFoto zaprasza na wernisaż wystawy Leszka Górskiego "Lamparium". 21 stycznia (wtorek), godz. 18.00, Galeria mgFoto ... czytaj całość

Koncert kolęd

15 stycznia 2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach odbył się koncert kolęd Chóru Hura "Aniołowie się radują". Ten muzyczny prezent niewątpliwie przypadł do ... czytaj całość

Jak korzystać z katalogu online
Rejestracja do katalogu
1. Aby założyć konto w katalogu niezbędna jest rejestracja. Biblioteka przesyła link aktywacyjny na adres mailowy podany przez Czytelnika.
2. Podczas rejestracji należy podać Nazwę użytkownika  (jednowyrazową, z przynajmniej jedną dużą literą) oraz Hasło (co najmniej 7 znaków, z jedną dużą literą i jedną cyfrą).
3. Czytelnicy, którzy nie podali adresu email mogą uzupełnić dane osobiście w Bibliotece lub odebrać kod aktywacyjny w wersji papierowej. Następnie podczas logowania należy kliknąć Nie mam konta oraz postępować jak w pkt 2, dodatkowo wprowadzając kod aktywujący konto.
4. Czytelnicy, którzy nie podali maila nie będą mogli zresetować hasła, zamawiać dostępnych pozycji oraz rezerwować książek, które są wypożyczone. Możliwe jest wyłącznie dwukrotne przedłużenie terminu zwrotu pożyczonych książek.

1. Aby zalogować się do katalogu należy podać Nazwę użytkownika oraz Hasło.
2.  Istnieje możliwość zmiany hasła, w takim przypadku należy podać Nazwę użytkownika i pobrać kod resetu, który zostaje wysłany na maila Czytelnika.

Rezerwacja wypożyczonych zbiorów
1. Można dokonać rezerwacji maksymalnie 2 wypożyczonych pozycji (system wyświetli miejsce w kolejce). Czytelnik zostanie poinformowany mailowo, gdy książka będzie dostępna.

Zamawianie dostępnych zbiorów
1. Można zamówić maksymalnie 2 pozycje. Czytelnik otrzyma mailowo potwierdzenie zamówienia.

• Biblioteka Narodowa Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Powiat Myślenicki Gmina Myślenice Muzeum Niepodległości
  • Uniwersytet Trzeciego Wieku Myślenicki Klub Fantastyki Myślenicka Grupa Literacka Tilia Myślenicki Grupa Fotograficzna Myślenickie Towarzystwo Kultury PTTK Oddział
Biblioteka w Biuletynie Informacji Publicznej